16ft SKIFF CLUB CHAMPIONS
SeasonSkiffSkipper and crew
2020/21Sutech Musto RacingDaniel Turner / Angus Williams / Kirk Mitchell
2019/20Sutech Musto RacingDaniel Turner / Angus Williams / Matt Stenta
2018/19Manly Surf-N-SlideDave O’Connor / Trent Barnabas / Rob Napper
2017/18Manly Surf-N-SlideJoe Turner / Ben Bianco / Trent Barnabas / Rob Napper
2016/17Fire StoppingJoe Turner / James Bury / Rob Napper
2015/16Fire StoppingJoe Turner / James Bury / Rob Napper
2014/15Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Jackson Cranfield
2013/14Brydens Compensation LawyersLee Knapton / Peter Mackie / Ricky Bridge
2012/13Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Brent Dennis
2011/12Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Brent Dennis
2010/11Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Brent Dennis
2009/10Sutech Building ConsultantsDaniel Turner / Keagan York / Steve Bowen
2008/09Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Brent Dennis
2007/08Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Steve Bowen
2006/07Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Steve Bowen
2005/06Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Steve Bowen
2004/05Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Steve Bowen
2003/04Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Steve Bowen
2002/03Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Steve Bowen
2001/02Bianco PlumbingBen Bianco / Phil Harmer / Rob Napper
2000/012GBClint Bowen / Anthony King / Steve Bowen
1999/2000Aristocrat Leisure IndustriesChad Beeby / Colin Binet / Mark Smith
1998/99L.J. Hooker MosmanChris Smithers / James Smithers / Nick Dean
1997/98Typhoon FabricsCraig Nicholls / Phil Harmer / Jason Miller
1996/97Satellite ExpressPaul Bennett / Phil Cooke / Michael McMahon / Ken McIntyre
1995/96OtisGreg Hyde / Mark Patterson / Rod Howell / Peter Hubble
1994/95Baracuda-2UETrevor Barnabas / Trent Barnabas / Evan Beeby
1993/94Baracuda-2UETrevor Barnabas / Phil van Laeran / Steve Turner / Trent Barnabas
1992/93Baracuda-2UETrevor Barnabas / Phil van Laeran / Steve Turner
1991/92Baracuda-2UETrevor Barnabas / Phil van Laeran / Steve Turner
1990/91Chesty Bond-2UETrevor Barnabas / Phil van Laeran / Steve Turner
1989/90Derakane-FGIBill McMahon / Richard Devries / Steve Turner / Peter Wettstein
1988/89GIO Boat InsuranceStephen Norbis / Steve Polkinghorne / Peter Wilson
1987/88ASEAGavin Jones / Andrew Stabback / Ken McIntyre / Ian Vidal / Phil van Laeran
1986/87ASEAGavin Jones / Andrew Stabback / Phil van Laeran
1985/86Fiber Glass InternationalBill McMahon / Ian Vidal / John Doyle / Mark Braidwood
1984/85KBStephen Norbis / Mark Schultz / Gary Paton / Greg Fowler / Rob Greuter
1983/84KBStephen Norbis / Craig Doyle / Robert Atkins / Rob Greuter
1982/83Tooths HotelStephen Norbis / Craig Doyle / Peter Wettstein / Jeff Hanlon
1981/82Ecks Soft DrinksBill McMahon / Michael McMahon / Ian Vidal / Jeff Hanlon
1980/81Canada DryBill McMahon / Michael McMahon / Ian Vidal / Jeff Hanlon
1979/80Peter Green ShipchandlersMichael Polkinghorne / Brett Scott / David Doyle / Stephen Polkinghorne
1978/79Buckle ToyotaTrevor Barnabas / Greg Humphries / Robert Atkins / Jeff Hanlon
1977/78Manta MarineTrevor Barnabas / Greg Humphries / Robert Atkins / Neil Paton
1976/77Manta MarineTrevor Barnabas / Greg Humphries / Robert Atkins / Neil Paton
1975/76MatanaBill McMahon / Michael McMahon / Mark Schultz / Gary Paton
1974/75MantaTrevor Barnabas / John Moore / Rob Wyatt / Chris Schultz
1973/74MatanaBill McMahon / Michael McMahon / Chris Bracken / Brian Smith
1972/73MatanaBill McMahon / Michael McMahon / Robert Wyatt / Brian Smith
1971/72BluefinMichael Polkinghorne / George Coote / Brian Atkins / Trevor Barnabas / David Richards
1970/71BluefinMichael Polkinghorne / George Coote / Peter Hamilton/ David Gorman
1969/70BluefinMichael Polkinghorne / George Coote / Peter Hamilton / Trevor Barnabas
1968/69BluefinMichael Polkinghorne / George Coote / John McDonald / David Richards / Trevor Barnabas
1967/68BluefinMichael Polkinghorne / George Coote / John McDonald / David Richards / Trevor Barnabas
1966/67BluefinMichael Polkinghorne / George Coote / Kevin Flower / David Richards
1965/66Red HandHugh Treharne / Ian Treharne / David Treharne / Kevin Flower
1964/65Red HandHugh Treharne / Ian Treharne / David Treharne / Kevin Flower
1963/64Red HandHugh Treharne / Ian Treharne / David Treharne / Kevin Flower
John BrownDoug Haslam / Brian Taylor / Robert Champion / Doug Chilvers
(tied result – joint winners)
1962/63John BrownDoug Haslam / Peter Hamilton / George Coote / ?
1961/62John BrownDoug Haslam / Peter Hamilton / George Coote / Tony Fitzgerald
1960/61Dulux GirlPeter Seller / Brian Smith / ? / ?
1959/60ValjoyWally Standing / Phillip Bellamy / Richard “Dick” Hanlon / Bruce Jackson
1958/59Solo IIPeter Browne / Robert Champion / Keith Alston / Doug Haslam
1957/58Remark Ron Hendry / Thomas Graham / Henry “Dinky” Graham / Stuart Richards
1956/57Mark IIRon Hendry / Thomas Graham / Henry “Dinky” Graham / Stuart Richards
1955/56MatanaLloyd Monkhouse / Thomas Graham / Henry “Dinky” Graham / Stuart Richards
1954/55SoloPeter Browne / Robert Champion / Alan Brigden / Richard Hammond
1953/54SuccessLloyd Monkhouse
1952/53SuccessLloyd Monkhouse
1951/52SuccessLloyd Monkhouse
1950/51EnterpriseRussell Slade / Doug Browne / Colin Betts / Frank Osborne
1949/50EncounterRussell Slade / Doug Browne / Alan Denoon / Tom Fawkner
1948/49EncounterRussell Slade
1947/48EndeavourDoug Browne / Alan Denoon / Tom Fawkner / ?
1946/47EndeavourRussell Slade / Doug Browne / Alan Denoon / Tom Fawkner
1945/46EndeavourRussell Slade
1944/45PathfinderRussell Slade
1943/44PathfinderT. Fisher
1942/43EscapadeRussell Slade
1941/42EscapadeRussell Slade
1940/41EscapadeRussell Slade
1939/40EscapadeRussell Slade
1938/39CyniscaClarrie Seller
1937/38LightningRussell Slade
1936/37LightningRussell Slade
1935/36LightningRussell Slade / Alan Denoon / Doug Browne / Lindsay Beer / Harry Lemon
1934/35Lightning Russell Slade / Alan Denoon / Doug Browne / Lindsay Beer / Harry Lemon
1933/34ArrowA.M. (Jack) Dwyer
1932/33QuidClarrie Seller
1931/32GloamingAlan (Mick) Hawkesford
1930/31GlenelgA.M. (Jack) Dwyer
1929/30QuidClarrie Seller
1928/29GlenelgA.M. (Jack) Dwyer
1927/28MurciaClarrie Seller
1926/27CromdaleEric Andrew
1925/26CromdaleEric Andrew
1924/25CromdaleEric Andrew
1923/24CromdaleEric Andrew
1922/23CromdaleEric Andrew
1921/22CromdaleEric Andrew
16ft SKIFF CLUB POINT SCORE WINNERS
for “THE DELLWOOD PERPETUAL TROPHY”
SeasonSkiffSkipper and crew
2020/21ShebangAnthony King / James King / Julian Lydement
2019/20Lancelin PacificSarah Lee / Chris Goluzd / James Slee
2018/19Botany AccessChris Thomas / Ryan Thomas / Gerard Smith
2017/18C-Side SurveyorsJessica Iles / Andrew Iles / Riley Pike
2016/17Koreman Marine CompositesFelix Grech / Tom Potter / Paul Darmanin
2015/16Fluid RemedialMatt Stenta / Angus Williams / Jackson Cranfield
2014/15Fire StoppingJoe Turner / James Bury / Rob Napper
2013/14TyphoonCraig Nicholls / Jay Harris / John Moore
2012/13EquilibriumMichael Bochner / Michael Grout / Ashley Banks
2011/12Energy AustraliaPat Levy / Mark Muirhead / James Beck
2010/11Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Brent Dennis
2009/10CernunnosJim Kerrison / James Smithers / Dave Burkett / Chris Smithers
2008/09Thomas Hopper & PartnersGerard Smith / Chris Thomas / Ryan Thomas
2007/08Caves BeachJohn De Montfort / Terry Bartlett / Anthony Kenway
2006/07UBSJim Kerrison / James Smithers / Dave Burkett
2005/06Caves BeachJohn De Montfort / Terry Bartlett / Anthony Kenway
2004/05Fire StoppingJacob Christian / James Bury / Robert Napper
2003/04AquajoyGraeme Ferguson / Jeff Moore / Mark Smith
2002/03Savage BeeBruce Savage / Gerard Smith / Sven Hyett / Evan Beeby / Jeff Moore / Colin Binet
2001/02Fluid BuildingClint Bowen / Anthony King / Steve Bowen
2000/01AerogardBen Bianco / David Taylor / Rob Napper
1999/2000Spray FreshBen Bianco / David Taylor /Rob Napper
1998/99Satellite ExpressPaul Bennett / Mark Graham / Ken McIntyre
1997/98YXPhillip Cooke / Dennis Tanko / Sven Hyett / Rob Cleary
1996/97Global Self StorageDavid Taylor / Anthony King / Stuart Graham
1995/96Satellite ExpressPaul Bennett / Phillip Cooke / Michael McMahon / Ken McIntyre
1994/95T.K. MotorsSteve McIntyre / Mike Jenkins / Peter Biggs
1993/94In The RedPhillip Cooke / Evan Beeby / Mark Graham
1992/93FGI KlegecellGavin Jones / James Schramko / Robert Greuter
1991/92Rayban SunglassesPaul Bennett / Michael McMahon / Ken McIntyre
1990/91The Bat BoatMark Graham / Bruce Painter / Brad McMahon
1989/90Derakane-FGIBill McMahon / Richard Devries / Steve Turner / Peter Wettstein
1988/89ASEA Brown BoveriGavin Jones / Andrew Stabback / Phil van Laeran
1987/88ASEAGavin Jones / Andrew Stabback / Ken McIntyre / Ian Vidal / Phil van Laeran
1986/87ASEAGavin Jones / Andrew Stabback / Phil van Laeran
1985/86Fiber Glass InternationalBill McMahon / Ian Vidal / John Doyle / Mark Braidwood
1984/85Fiber Glass InternationalBill McMahon / Michael McMahon / Ian Vidal / Adam Stenner
1983/84MatanaBill McMahon / Michael McMahon / Ian Vidal / Adam Stenner
1982/83Zebra Motor InnsBill McMahon / Ron Stenner / Ian Vidal / David Holmes
1981/82Go EasyBruce Crundwell / Bruce Morgan / Gordon Woolcott / Steven Pontifex
1980/81Maxcar TransportRon Tranter / Gary Carless / Steven Iles / Max Carless
1979/80Peter Green ShipchandlersMichael Polkinghorne / Bret Scott / David Doyle / Stephen Polkinghorne
1978/79Buckle ToyotaTrevor Barnabas / Greg Humphries / Robert Atkins / Jeff Hanlon
1977/78Hi JinxPaul Bennett / Michael McMahon / Mark Bennett / Chris Baker
1976/77Matana Bill McMahon / Michael McMahon / Mark Schultz / Gary Paton
1975/76MantaTrevor Barnabas / Robert Atkins / Chris Bracken / Chris Schultz / Neil Paton
1974/75SkuaGeoff Pearson / John Childs / Julian Hodges / Marita Tier
1973/74HustlerJohn Talty / Richard Scott / Martin De Belle / Geoffrey Bloxham
1972/73RuthTrevor Barnabas / Robert Johnston / Brian Taylor / Patrick Green
1971/72MatanaBill McMahon / Michael McMahon / Laurie Hayden / Brian Smith
1970/71BluefinMichael Polkinghorne / George Coote / Peter Hamilton / David Gorman
1969/70BluefinMichael Polkinghorne / George Coote / Peter Hamilton / Trevor Barnabas
1968/69Bluefin Michael Polkinghorne / George Coote / John McDonald / David Richards / Trevor Barnabas
1967/68BluefinMichael Polkinghorne / George Coote / John McDonald / David Richards / Trevor Barnabas
1966/67SquallRobert (Bob) May / Ken Clarke / Jim Triglone / Michael Tierney
1965/66EncourageNorm Hyett / John Ballantine / Kevin Flower / Ross Gibson
1964/65SquallRobert (Bob) May / Ken Clarke / Jim Triglone / Alf Curry / Anthony Triglone
1963/64Red HandHugh Treharne / Ian Treharne / David Treharne / Kevin Flower
1962/63Red HandHugh Treharne / Ian Treharne / David Treharne / Kevin Flower
1961/62SimoonRobert (Bob) May /
1960/61MalaGeorge Johnston /
1959/60ValjoyWally Standing / Phillip Bellamy / Richard “Dick” Hanlon / Bruce Jackson
1958/59Solo Too Peter Browne / Robert Champion / Keith Alston / Doug Haslam
1957/58RemarkRon Hendry / Thomas Graham / Henry “Dinky” Graham / Stuart Richards
1956/57RejectWally Standing
1955/56MatanaLloyd Monkhouse / Thomas Graham / Henry “Dinky” Graham / Stuart Richards
1954/55RejectLloyd Monkhouse
1953/54SoloPeter Browne
1952/53StormRobert (Bob) May
1951/52SuccessLloyd Monkhouse
1950/51ScampDudley Stewart
1949/50PathfinderReginald Smee
1948/49AustralL. Stewart
1947/48Nor’EasterClarrie Seller
1946/47Nor’EasterClarrie Seller
1945/46EndeavourRussell Slade
1944/45ScampDudley Stewart
1943/44RonaArthur Schultz (Snr)
1942/43PandoraClarrie Seller
1941/42CyniscaClarrie Seller
1940/41EscapadeRussell Slade
1939/40CyniscaClarrie Seller
1938/39RivalGeorge Ling
1937/38QuidClarrie Seller
1936/37ValdoraGar Pratt
1935/36VentureP. McDonnell
1934/35GloamingAlan Smith
1933/34QuidClarrie Seller
1932/33Dee WhyLyndsay Beer
1931/32GloamingAlan (Mick) Hawkesford
1930/31GlenelgA.M. (Jack) Dwyer
1929/30GloamingAlan (Mick) Hawkesford
1928/29GlenelgA.M. (Jack) Dwyer
1927/28VimyKen Breakspear
1926/27MurciaClarrie Seller
1925/26VimyKen Breakspear
16ft SKIFF ANNUAL OLD BUFFER WINNERS
SeasonSkiffSkipper
2020/21Race not held due to COVID-19 restrictions
2019/20VaikobiDavid Bellamy
2018/19Lakeside Fish MarketHenry Harding
2017/18Chapman High Performance SailingRodney Childs
2016/17C-Side SurveyorsSteven Iles
2015/16ToroDavid Doyle
2014/15South SteyneBarry Hodge
2013/14Brydens Compensation LawyersMarc Sier
2012/13Brydens Compensation LawyersAndrew Divola
2011/12No record – not sailed?
2010/11Race not sailed – strong winds and waves
2009/10ICMGLawson Abbott
2008/09Thomas Hopper & PartnersJim Thomas
2007/08Fire StoppingDavid Holmes
2006/07Supply UPaul Bennett
2005/06KonamiMarc Sier
2004/05IC CoolPeter Milham
2003/04JLE ElectricalAlice Lydement
2002/03Hi-RollerHugh Treharne
2001/02MozzRobert Stuart
2000/01Super FreakIan Graham
1999/2000East Coast Tree CareGreg Field
1998/99Fuji FilmRoss Gibson
1997/98Neptune WetsuitsRobert (Bob) Holmes
1996/97Typhoon FabricsCliff Doyle
1995/96BobIan Hutchinson
1994/95SliceHugh Cooke
1993/94Typhoon FabricsLawson Abbott
1992/93Unbalanced Load MMLBill McMahon
1991/92Baracuda-2UEStan Zemanek
1990/91OEC Paul Bedford
1989/90ElevensesNorm Hyatt
1988/89Bailleau Knight FrankTrevor Beardsmore
1987/88Hooker ProjectsMichael Polkinghorne
1986/87Michael Winters BuildersAllan Walker
1985/86G&G Morgan BuildersJohn Talty
1984/85BluefinRichard Norman
1983/84WyreemaChristopher Fawkner
1982/83No record – not sailed?
1981/82Hot ZincBarry Norbis
1980/81Coates Hire ServiceRobert (Bob) May
1979/80Coates Hire ServiceRobert (Bob) May
1978/79Peter Green Shipchandlers (PGS)Richard (Dick) Hammond
1977/78SteyneNorm Dendy
1976/77EvasiveChristopher Fawkner
1975/76HustlerWally Standing
1974/75HustlerWally Standing
1973/74SwagerAub Barnabas
1972/73BluefinRichard Norman
1971/72OrionHarry Hooley
1970/71MatanaDudley Stewart
1969/70MatanaDudley Stewart
1968/69MatanaArthur Schultz (Snr)
1967/68SquallReub Dubois
1966/67BluefinTom Flower
1965/66EncourageTom Flower
1964/65BluefinRussell Slade
1963/64SquallReub Dubois
1962/63SimoonReub Dubois
1961/62Dulux GirlClarrie Seller
1960/61?Arthur Schultz (Snr)
1959/60No record – not sailed
1958/59ValjoyClarrie Seller
1957/58EncourageBen Johnston
1956/57EncourageDoug Browne
1955/56StormTed Mitchell
1954/55RejectTed Mitchell
1953/54SoloKeith Kershaw
1952/53LorraineBen Johnston
1951/52EnterpriseLal McDonnell
1950/51ReturnLal McDonnell
1949/50ReturnArnold Marshall
1948/49No record – not sailed?
1947/48EndeavourE.O.K. Green
1946/47MartineJ. McGee
1945/46PathfinderJack Graham (Snr)
1944/45PathfinderJack Graham (Snr)
1943/44RonaFred Schultz
1942/43?Jack Graham (Snr)
1941/42No record – not sailed?
1940/41RevoltFred Schultz
1939/40MemoryA. Stevens
1938/39No record – not sailed?
1937/38?Perc Johnston
16ft SKIFF JOHN TIERNEY ANNUAL AWARD TROPHY
for Most Improved or Outstanding Sailing (by skipper and/or crew)
SeasonWinner(s)
2020/21Nick Connor, Zac Barnabas and Shaun Connor
2019/20Daniel Turner, Matt Stenta and Angus Williams
2018/19David O’Connor, Trent Barnabas and Robert Napper
2017/18Nick Connor, Shaun Connor and Jackson Twomey
2016/17Felix Grech, Tom Potter and Paul Darmanin
2015/16Matt Stenta
2014/15Sarah Lee, Chris Goluzd and James Slee
2013/14Daryl Milham, Andrew St John and Bjorn Shakespeare
2012/13Christopher Kameen
2011/12Evan Darmanin
2010/11Skye McFadyen
2009/10Daryl Milham, Craig Patterson and Max Wright
2008/09James Dorron
2007/08Henry Harding
2006/07Rod Hozack, James Hozack and Paul McKenzie
2005/06Grant Windsham, Clare Hozack and Claire Smith
2004/05Jacob Christian and James Bury
2003/04Stuart Graham and Brent Dennis
2002/03Christopher Thomas
2001/02Ben Bianco
2000/01Lachlan Torrance and David Harris
1999/2000Robert Napper
1998/99Alan Stiel
1997/98Chad Beeby
1996/97Sven Hyett
1995/96Greg Hyde, Mark Patterson, Rodney Howell and Peter Hubble
1994/95Trent Barnabas
1993/94Christopher Smithers, James Smithers, Nicholas Dean and James Godfrey
1992/93Evan Beeby
1991/92David Greuter and Robert Greuter
1990/91Rolf Cohen, James Perry and Alastair Perry
1989/90Paul O’Connor and James Schramko
1988/89Gavin Cooke
1987/88David Taylor
1986/87Gavin Jones
1985/86Phillip Cooke
1984/85David Lamond
1983/84Richard DeVries
1982/83Peter Wettstein
1981/82Bruce Crundwell
1980/81Ron Tranter
1979/80Geoffrey Morgan
1978/79Phillip Schultz
1977/78Dean Lewis
1976/77Ray Watson
1975/76Mark Schultz
1974/75Shirley Lockitt
1973/74Richard Scott
1972/73John Moore
1971/72William (Bill) McMahon
1970/71Richard DeVries
1969/70Frank Aarts
16ft SKIFF ADAM BARRACLOUGH CUP (“The Bart Cup”)
for presentation to the 1st skiff in the overall Club Championship where all crew are under 25 years of age (as at 1st October each season) in memory of Adam Michael Barraclough (1972-2014), well known by his nickname “Bartman”, who sailed 16ft skiffs at Manly for 25 years and served the Club as a director for 9 years
SeasonSkiffSkipper and crew
2020/21CunninghamsNicholas Connor / Shaun Connor / Zac Barnabas
2019/20Sutech Building ConsultantsMichael Koerner / Josh Ponton / James Lawira-Fernandez
2018/19GrowthbuiltRyan Wilmot / Harry Hall / Will Dargaville
2017/18GrowthbuiltRyan Wilmot / Harry Hall / Will Dargaville
2016/17Korman Marine CompositesFelix Grech / Tom Potter / Paul Darmanin
2015/16Fluid RemedialMatt Stenta / Angus Williams / Jackson Cranfield
16ft SKIFF NATIONAL CHAMPIONS
SeasonSkiffSkipper and crew
2019/20Sutech Musto RacingDaniel Turner / Angus Williams / Matt Stenta
2018/19Manly Surf-N-SlideDave O’Connor / Trent Barnabas / Robert Napper
2017/18Manly Surf-N-SlideJoe Turner / Ben Bianco / Trent Barnabas / Robert Napper
2015/16Brydens Compensation LawyersLee Knapton / Peter Mackie / Ricky Bridge
2014/15Brydens Compensation LawyersLee Knapton / Peter Mackie / Ricky Bridge
2013/14Brydens Compensation LawyersLee Knapton / Peter Mackie / Ricky Bridge
2012/13Brydens Compensation LawyersLee Knapton / Peter Mackie / Ricky Bridge
2011/12Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Brent Dennis
2009/10Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Brent Dennis
2008/09Fire StoppingJames Dorron / James Bury / Robert Napper
2007/08Fire StoppingJames Dorron / James Bury / Robert Napper
2005/06Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Steve Bowen
1995/96OtisGreg Hyde / Mark Patterson / Rod Howell / Peter Hubble
1987/88ASEAGavin Jones / Andrew Stabback / Ian Vidal
1986/87ASEAGavin Jones / Andrew Stabback / Phil van Laeran
1978/79Buckle ToyotaTrevor Barnabas / Greg Humphries / Robert Atkins / Jeff Hanlon
1977/78Manta MarineTrevor Barnabas / Greg Humphries / Robert Atkins / Neil Paton
1976/77Manta MarineTrevor Barnabas / Greg Humphries / Robert Atkins / Neil Paton
1975/76MatanaBill McMahon / Mark Schultz / William Morrison / Gary Paton / David Richards
16ft SKIFF NSW CHAMPIONS
SeasonSkiffSkipper and crew
2020/21Sail RacingFelix Grech / Paul Darmanin / Tom Potter
2019/20IMEINathan Wilmot / Trent Barnabas / Robert Napper
2018/19Manly Surf-N-SlideNathan Wilmot / Dave O’Connor / Trent Barnabas / Robert Napper
2016/17Fire StoppingJoe Turner / James Bury / Robert Napper
2015/16Brydens LawyersLee Knapton / Peter Mackie / Ricky Bridge
2014/15Brydens LawyersLee Knapton / Peter Mackie / Ricky Bridge
2013/14Brydens LawyersLee Knapton / Peter Mackie / Ricky Bridge
2012/13Brydens Compensation LawyersLee Knapton / Peter Mackie / Ricky Bridge
2011/12Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Brent Dennis
2010/11Fluid Building ServicesClint Bowen / Anthony King / Brent Dennis
2009/10Fire StoppingJames Dorron / James Bury / Robert Napper
2008/09Riley Marine FittingsJack Andrew / Aaron Morgan / Keagan York
2001/02Bianco PlumbingBen Bianco / Phil Harmer / Robert Napper
1995/96OtisGreg Hyde / Mark Patterson / Rod Howell / Peter Hubble
1992/93Baracuda-2UETrevor Barnabas / Phil van Laeran / Steve Turner
1986/87ASEAGavin Jones / Andrew Stabback / Phil van Laeran
1978/79Buckle ToyotaTrevor Barnabas / Greg Humphries / Robert Atkins / Jeff Hanlon
1934/35Lightning Russell Slade / Alan Denoon / Doug Browne / Lindsay Beer / Harry Lemon
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search